Aktualności

Aktualności

POL-SKONE Zmiany w ofercie, informacja nowy katalog

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowy katalog POL-SKONE LEPSZE WNĘTRZE edycja I 2020. Jednocześnie chcieliśmy poinformować o zmianach w ofercie POL-SKONE: nowych rozwiązaniach konstrukcyjnych, zmianach modelowych, kolorystycznych i cenowych.

czytaj dalej

POL-SKONE PISMO KONKURS PRO

Szanowni Państwo, Szósta edycja konkursu POL-SKONE PRO dobiega końca. Przez ostatnie pół roku co miesiąc nagradzano najlepszych handlowców z ponad dwu tysięcy punktów sprzedaży. Z dniem 1/1/2020 rusza kolejna edycja konkursu, która potrwa do 30/6/2020. Szczegółowy...

czytaj dalej

POL-SKONE PROMOCJA skrzydeł: ARCO

Informujemy o PROMOCJI rabatowej w I kwartale 2020 roku na skrzydła POL-SKONE:SKRZYDŁA drzwiowe ARCO w systemie przylgowym i kolorystyce zgodnej z aktualnym katalogiem – DODATKOWY RABAT – 7%Promocja dotyczy skrzydeł z dodatkami: tuleje, podcięcie itp. Ościeżnice nie...

czytaj dalej

PORTA – Katalog 2020

Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie jest już dostępny najnowszy katalog PORTA – Katalog 2020 – obowiązuje od dnia 20 grudnia 2019 roku. Do pobrania TUTAJ.

czytaj dalej

VIVENTO katalog 2020 Edycja 1

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową edycję katalogu VIVENTO 2020 edycja 1. Do pobrania na naszej stronie TUTAJ.Katalog obowiązuje od dnia 01/11/2019.

czytaj dalej

Nasze doświadczenie, pasja i zaangażowanie to fundamenty firmy.

Za cel stawiamy sobie zadowolenie Klienta.