Aktualności

Aktualności

DRE Zmiany w ofercie

Pragniemy poinformować o nowościach w ofercie firmy DRE. Dodatkowo w dziale DO POBRANIA jest dostępny nowy katalog drzwi 2/2019.

czytaj dalej

POL-SKONE PROMOCJA skrzydeł: ARCO

Informujemy o PROMOCJI rabatowej w IV kwartale 2019 roku na skrzydła POL-SKONE.SKRZYDŁA drzwiowe ARCO w systemie przylgowym i kolorystyce zgodnej z aktualnym katalogiem – DODATKOWY RABAT – 7%Promocja dotyczy skrzydeł z dodatkami: tuleje, podcięcie itp. Ościeżnice nie...

czytaj dalej

POL-SKONE Zmiany w ofercie

Informujemy o nowościach w ofercie Pol-Skone. Na naszej stronie zamieszczamy pismo od producenta oraz katalog drzwi technicznych i zestawienie modeli z szybkim terminem realizacji - do 10 dni roboczych.

czytaj dalej

POL-SKONE – INFORMACJA katalog

Zgodnie z otrzymaną informacją od POL-SKONE informujemy, iż z przyczyn niezależnych od POL-SKONE (wady wydruku katalogu) wersję drukowaną katalogu będziemy dystrybuować do Państwa po 16/08/2019.Katalog w wersji elektronicznej jest dostępny na naszej stronie w sekcji...

czytaj dalej

DRE Wycofanie koloru

Szanowni Państwo,Uprzejmie informujemy, że z dniem 09 lipca 2019 r. dekor dąb toffi został wycofany z kolekcji drzwi ramowych.Przepraszamy za utrudnienia.

czytaj dalej

Nasze doświadczenie, pasja i zaangażowanie to fundamenty firmy.

Za cel stawiamy sobie zadowolenie Klienta.