Kontakt

Kontakt

Siedziba KAGO Sp. z o.o.

ul. Bartycka 24/26 pawilon 155
00-716 Warszawa

NIP: 5213760950
REGON:  366155199
KRS: 0000654755

Oddział Warszawa

KAGO Sp. z o.o.

ul. Bartycka 24/26 pawilon 155
00-716 Warszawa

NIP: 5213760950
REGON:  366155199
KRS: 0000654755

Numer konta bankowego:
PEKAO S.A.  47 1240 6263 1111 0010 7173 2920

Dane kontaktowe

tel.: +48 22 623 81 53
tel.: +48 22 559 11 55
fax: +48 22 559 10 57

e-mail: kago@kago.pl

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – piątek: 8.00-17.00
  • sobota: 9.00-14.00

Dział sprzedaży hurtowej i detalicznej

tel.: +48 22 623 81 53
tel.: +48 22 559 11 55
fax: +48 22 559 10 57
e-mail: hurt@kago.pl

Paulina Kwiatkowska
tel.: +48 536 330 640
e-mail: paulinak@kago.pl

Ewa Kwiatkowska
tel.: +48 575 106 062
e-mail: ewak@kago.pl

Kamila Rudowska
tel.: +48 531 856 633
e-mail: kamilar@kago.pl

Dział sprzedaży hurtowej

Dyrektor Handlowy:
Łukasz Pruski
tel.: +48 601 363 414
e-mail: lukaszp@kago.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Łukasz Flis
tel.: +48 531 070 439
e-mail: lukaszf@kago.pl

Serwis / Reklamacje

tel.: +48 22 623 81 53
tel.: +48 22 559 11 55
fax: +48 22 559 10 57
e-mail: serwis@kago.pl

Oddział Białystok

KAGO Sp. z o.o.

ul. Elewatorska 31
15-620 Białystok

NIP: 5213760950
REGON:  366155199
KRS: 0000654755

Numer konta bankowego:
PEKAO S.A.  51 1240 6263 1111 0010 7745 2550

Dane kontaktowe

tel.: +48 85 678 95 35
fax: +48 85 652 29 14

e-mail: kagob@kago.pl

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – piątek: 8.00-17.00
  • sobota: 9.00-14.00

Dział sprzedaży hurtowej i detalicznej

tel.: +48 85 678 95 35
fax: +48 85 652 29 14
e-mail: hurtb@kago.pl

Kierownik Działu Obsługi Klienta:
Kamil Pudłowski
tel.: +48 533 377 811
e-mail: kamilp@kago.pl

Dział sprzedaży hurtowej

Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Adam Skaskiewicz
tel.: +48 533 377 911
e-mail: adams@kago.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Jan Gmiński
tel.: +48 576 831 777
e-mail: jang@kago.pl

Serwis / Reklamacje

tel.: +48 85 678 95 35
fax: +48 85 652 29 14
e-mail: serwisb@kago.pl

Dodaj swój e-mail, aby być powiadomionym o zmianach, promocjach i nowościach w naszej ofercie:

Nasze doświadczenie, pasja i zaangażowanie to fundamenty firmy.

Za cel stawiamy sobie zadowolenie Klienta.